Inspirace - stropy

+420 476 442 993-6
info@ktp-sadrokartony.com
Nepřihlášený uživatel

Sádrokartonové podhledy

Sádrokartonové podhledy Rigips jsou nenosné interiérové konstrukce, montované pod nosné stropy budov. Zavěšené podhledy vytvářejí dutinu mezi podhledem a nosným stropem. Opláštění stropů je namontováno kontaktně na nosný strop. Podhledy Rigips splňují jak estetické tak i stavebně fyzikální požadavky, které jsou na ně kladeny. Základními výhodami jsou: nízká hmotnost, rychlý postup výstavby.

Realizace Vlastimil Fürst

Realizace Jan Kafka

Kazetové podhledy

V oblasti demontovatelných kazetových podhledů nabízíme sádrokartonové podhledy řad Casoprano, Gyptone a kazetové podlehy AMF. Společným znakem je snadná rychlá montáž, kde zákazník získává za nízkou cenu kvalitní estetické a zdravotně nezávadné řešení vnitřních prostor. Řada Casoprano nabízí ekonomicky přijatelné řešení vašich prostor se širokou nabídkou designů kazet ve formátu 600x600mm ve dvou typech provedení hran. Nejvyšší nároky splňují akustické podhledy Gyptone s atraktivním designem kazet dodáváné ve třech provedení hran s různými rozměry kazet a lamel.

Lepidla Excel Mix

Lepidla českého výrobce, firmy Excel Mix představují pilíř námi nabízeného zateplovacího systému.


TS Speciál

Určen pro lepení fasádních tepelně izolačních desek z expandovaného pěnového polystyrénu nebo fasádních desek z minerální vlny s podélnou i příčnou orientací vlákna a dále pro provádění výztužné (základní) vrstvy na uvedené izolanty při montáži venkovních tepelně izolačních kompozitních systémů (ETICS).Tato malta je součástí systémů certifikovaných podle směrnice ETAG 004.

TS Speciál Rapid

Rychletuhnoucí lepidlo určené pro lepení a stěrkování fasádních desek z expandovaného pěnového polystyrenu a z minerální vlny při provádění kontaktního zateplení budov. Aplikace od 0 °C až + 25 °C. Teplota může cca.3 hodiny (ne dříve) po aplikaci klesnout pod nulu až k -8 °C.

TS Speciál EKO

Určen pouze pro lepení fasádních tepelně izolačních desek z expandovaného pěnového polystyrénu nebo fasádních desek z minerální vlny s podélnou i příčnou orientací vlákna při montáži venkovních tepelně izolačních kompozitních systémů (ETICS). Tato malta je součástí systémů certifikovaných podle směrnice ETAG 004.