Komínové systémy

+420 476 442 993-6
info@ktp-sadrokartony.com
Nepřihlášený uživatel

Eko komíny

Eko komíny

Nabízíme certifikované komíny a komínové systémy českého výrobce, které splňují aktuální požadavky na tepelnou a topenářskou techniku i aktuální požadavky české a evropské legislativy. Součástí nabídky jsou i nerezové komíny, příslušenství ke komínům (komínové klapky), systém lehké stropní konstrukce a doplňkový sortiment chytrých dřevěných špalků pro Váš krb a ohniště. Tyto systémy neobsahují žádné technické „kompromisy“ ani polovičatá řešení. Jejich montáž je snadná a rychlá, nevyžaduje žádnou mechanizaci, a tím se výrazně snižují přímé náklady na Vaší stavbě. Výrobce navíc svůj sortiment doplnil o ucelenou řadu produktů, které umožňují i rekonstrukci starších komínů.

Schiedel

Schiedel

Moderní komínové systémy Vám dají jistotu tepla kdykoliv a bez ohledu na roční období, nejste závislí na centrálním vytápění a domácí pohoda neztrácí na svém kouzlu. Schiedel nabízí velmi kvalitní komínové systémy, jejichž stavba je poměrně finančně nenáročná, a to zvláště s důrazem na dlouhodobé hledisko. Komínové systémy Schiedel se dobře uplatní ve svých specifických podmínkách. Pro každou variantu vytápění je možné najít vhodný typ komínu, pro který byl již od začátku konstruován.

Lepidla Excel Mix

Lepidla českého výrobce, firmy Excel Mix představují pilíř námi nabízeného zateplovacího systému.


TS Speciál

Určen pro lepení fasádních tepelně izolačních desek z expandovaného pěnového polystyrénu nebo fasádních desek z minerální vlny s podélnou i příčnou orientací vlákna a dále pro provádění výztužné (základní) vrstvy na uvedené izolanty při montáži venkovních tepelně izolačních kompozitních systémů (ETICS).Tato malta je součástí systémů certifikovaných podle směrnice ETAG 004.

TS Speciál Rapid

Rychletuhnoucí lepidlo určené pro lepení a stěrkování fasádních desek z expandovaného pěnového polystyrenu a z minerální vlny při provádění kontaktního zateplení budov. Aplikace od 0 °C až + 25 °C. Teplota může cca.3 hodiny (ne dříve) po aplikaci klesnout pod nulu až k -8 °C.

TS Speciál EKO

Určen pouze pro lepení fasádních tepelně izolačních desek z expandovaného pěnového polystyrénu nebo fasádních desek z minerální vlny s podélnou i příčnou orientací vlákna při montáži venkovních tepelně izolačních kompozitních systémů (ETICS). Tato malta je součástí systémů certifikovaných podle směrnice ETAG 004.