Střešní systémy

+420 476 442 993-6
info@ktp-sadrokartony.com
Nepřihlášený uživatel

Střešní systémy

V oblasti střešních systému dokážeme nabídnout řešení, přesně podle požadavků zákazníka.

Betonová taška

Betonové tašky

Betonové tašky lze bez problémů používat déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů. Na rozdíl od nich se v průběhu doby užívání pevnost betonu ještě zvyšuje. Přitom použití betonových tašek neznamená větší zatížení střechy. Váha je srovnatelná s taškami z pálené hlíny.

Keramická taška

Keramická taška

Pokud hledáte materiál pro svůj domov, který vydrží desítky let a pod střechou si tepla rodinného krbu budou užívat ještě příští generace, pak jsou pálené neboli keramické střešní tašky tou správnou volbou. Vyrobeny jsou ze speciální keramické hlíny, díky čemuž získaly také svůj název. Vynikají především svým přirozeným stylem a krásou. Hodí se tak skvěle na malebné venkovské střechy nebo moderní i historické domy ve velkoměstech.

Plechová střecha

Plechové střechy

Plechové skládané krytiny mají nízkou hmotnost, vyrábí se v mnoha tvarech, barvách a povrchových úpravách. Skládané plechové krytiny se vyrábějí většinou ve formě pásů (mimo plechové šablony), pásy jsou pokládány od hřebene k okapu. Záruky na plechové skládané krytiny jsou poskytovány většinou kolem 10ti let, někteří výrobci poskytují i delší v závislosti na druhu povrchové úpravy (až 50 let). Životnost těchto krytin se odvíjí právě od použité povrchové úpravy, kvality plechu a také místa, kde se plechová krytina nachází - pohybuje se cca od 40ti let. Plechové skládané krytiny se provádějí zejména na laťování.

Příslušenství

Příslušenství střechy

Nejen krytina tvoří střechu. Jen s řadou funkčních doplňků se střecha stává skutečně spolehlivým a funkčním prvkem Vašeho bydlení.